با کیهان مدیک همراه باشید تا اطلاعات کاملی درباره تجهیز کامل مراکز دامپزشکی را خدمت شما همراهان گرامی ارائه دهیم.

 

تجهیز کامل مراکز دامپزشکی

تهیه، تجهیز و نصب کامل مراکز دامپزشکی با بهترین وسایل و ابزار نو و دسته دوم (بنا به خواست شما)

تجهیز کامل مراکز دامپزشکی

 

دامپزشکی یکی از رشته های علمی مهم در جهان است. اهمیت این رشته نه تنها بخاطر حفظ سلامت و نگهداری از حیوانات است. بلکه بخاطر خطرات ناشی از بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان است. مراکز خدمات درمانی و بهداشتی دامپزشکی لازم است برای انجام امور بهداشتی و درمانی خود به ابزار کارآمد و به روز دامپزشکی مجهز باشند و از اطلاعات کافی پیرامون آن برخوردار باشند. تا علاوه بر رفع نیازهای خود از هدر رفت هزینه های کلان سرمایه گذاری های خود نیز جلوگیری کنند . این نشانه اهمیت تجهیزات دامپزشکی می‌باشد.

همانطور که گفته شد دامپزشکی از اهمیت زیادی برخوردار است و استفاده از ابزارهای خوب و با کیفیت از شاخصه های این کار است. لوازم و تجهیزات دامپزشکی را میتوان در دسته بندی‌های زیر جای داد:

  • داروها و واکسن ها
  • تجهیزات معاینه
  • تجهیزات آزمایشگاهی
  • تجهیزات جراحی دامپزشکی
  • تجهیزات مراقبت های بهداشتی
  • و حتی لوازم جانبی مراقبت از حیوانات خانگی

تهیه لوازم و تجهیزات دامپزشکی

اولین گام برای تجهیز مرکز دامپزشکی مشاوره با متخصص این زمینه برای تعیین عملکرد .مرکز درمانی حیوانات است، تعیین عملکرد مرکز برای تعیین تجهیزات لازم و در نتیجه تعیین هزینه گامی بسیار ضروری می‌باشد.

کیهان مدیک مفتخر است.با استفاده از کادر مجرب و تجربه چندین ساله انواع تجهیزات دامپزشکی از جمله تجهیزات دامپزشکی سیار، انواع ماشین بیهوشی، ساکشن جراحی، ابزار جراحی، انواع تخت های معاینه و شستشو، CR، رادیولوژی، اندوسکوپی، ECG و سایر تجهیزات مورد نیاز. را برای شما عزیزان با بهترین قیمت، در کمترین زمان و بنابه درخواست شما به صورت نو و یا دسته دوم را فراهم نماید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی و یا ثبت پروژه برای تعیین هزینه با کارشناسان ما با استفاده از راه‌های ارتباطی با کیهان مدیک تماس بگیرید.